Zajímavé články pro zahradkáře

Aktualizované 3.Srpna.2012

Novinky

Diskuze

Diskuze o těchto stránkách

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "6326":
ElektronikaCZ
Hledáte informace, elektronická schémata nebo návody? Pak jste na správném místě. Na své si přijdou začínající ale i pokročilí elektronici a kutilové.

www.elektronikacz.cz
Jerome
Vážený pane (paní), použil jste bez jakékoli domluvy se mnou beze změn kompletně moji stránku o řezu jabloní, včetně mých originálních ilustrací - očekával bych minimálně uvedení odkazu na mé webové stránky.

Mé stránky: http://www.zahrada.zjev.cz.

Očekávám vaše vysvětlení na emailu jerome@zjev.cz.
palo
Zdravim, chcel by som sa spytat, preco kradnete clanky od zahradkara jaromeho ?

vid: http://www.zahrada.zjev.cz/jablone-rez.html a http://jozefovi-stranky.dobrodruh.net/kratce-rez-jabloni
Čím mám ošetřit řez po uřezané větvi.
Jarka
Ví někdo na jakou vzdálenost od sousedova plotu se sází Thuje Zerav?
milbur
Mohl by mi někdo ze zkušených zahrádkařů poradit, co udělat se stromy ořechů,, když neplodí nebo mají jen malé množství plodů. Nevím o jaký druh ořechu se přesně jedná, ale typuji to na klasický vlašský ořech. Stromy jsou již vzrostlé, staré odhadem 10 let. (koupil jsem je i se zahradou). Doposud jsem neměl z nich žádnou větší úrodu a přitom mám 5 stromů. Děkuji. milbur
____________________________
milbur
smiley
smiley
Ahojky. Zaregistrovala jsem se do miss net. Podpoř mě prosím zaslání sms ve tvaru : MISSNET PM5128 na číslov 900 0350. Moc děkuji … http://missnet.cz/?pm5128 pošli to všem co znáš :)
silvie777@seznam.cz
Zdravím chtěla jsem se zeptat-jsem zahradník začátečník:)) a chtěla bych si pořídit pumpu nemám elektřinu a ted momentálně je na studni pupma když jednou pumpnu tak to jen tak plive a než napumpuji konev to je děs-nevím jak se totiž jmenuje ta pumpa o řadu víš co dá alespon půl litr za jedno pumpnutí vím jen,že to má být nějaká K2,ale když se pídím po internetu,tak pod slovem pumpa klasic mi vyjedou jen čerpadla-doufám,že se ještě prodávají:))) poradíte jak se jmenuje popř.přesný název:))moc děkujismiley

 
Aktualizované 3.Srpna.2012